Termin ERP (ang. Enterprise Resource Planning – Planowanie Zasobów Przedsiębiorstwa) kojarzy się zazwyczaj z konkretnym systemem komputerowym wspomagającym zarządzanie i realizację wszystkich podprocesów procesu produkcyjnego w organizacji.

 1. Rekord.ERP w Automatic Systems Engineering

  System Rekord.ERP w Automatic Systems Engineering

  Automatic Systems Engineering od blisko 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury.

 2. Rekord SI workflow

  Workflow - automatyzacja procesów biznesowych w Rekord.ERP

  Jednym z podstawowych wymagań stawianych nowoczesnym systemom informatycznym, poza usprawnieniem wykonywania konkretnych zadań przez użytkowników, jest wsparcie organizacji pracy poprzez kierowanie jej przepływem.

 3. Metoda Kaizen Rekord.ERP

  REKORD.ERP a ciągłe doskonalenie w duchu KAIZEN

  Jednym głównych narzędzi towarzyszących procesowi wdrażania Lean Manufacturing jest Kaizen, czyli proces ciągłego doskonalenia, który może przebiegać w różnej formule, z wykorzystaniem różnych narzędzi.

 4. edeklaracje Rekord SI

  eDeklaracje – czyli jeszcze łatwiejsze wystawianie PITów

  Program e- Deklaracje autorstwa firmy Rekord SI został stworzony w celu ułatwienia przedsiębiorcom rozliczenia się z urzędem skarbowym.

 5. wdrożenie w zakłądzie Europa Systems

  Komputer planuje i nadzoruje produkcję mebli

  Wytwórcy mebli borykają się dziś z coraz bardziej złożonymi problemami produkcyjnymi. Ich wyroby muszą być nie tylko wysokiej jakość, ale również w coraz szerszym wyborze.

 6. wdrożenie w zakłądzie Europa Systems

  Wdrożenie w firmie Europa Systems

  Europa Systems Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji nowoczesnych urządzeń i systemów do transportu wewnętrznego, podejmując się realizacji kompleksowych przedsięwzięć w tej dziedzinie.