rekord.erp

Rekord.ERP

to zintegrowany system ERP do wspomagania zarządzania, który jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań polskich przedsiębiorstw. Obsługuje wszystkie główne obszary działalności, dostarczając wiarygodnych informacji pozwalających podejmować trafne decyzje. Integrując informacje z poszczególnych działów firmy w jedno spójne i wydajne środowisko pracy, Rekord.ERP usprawnia komunikację, uproszcza procedury, co prowadzi w konsekwencji do oszczędności czasu i wzrostu konkurencyjności firmy.
 • Integracja
  głównych obszarów działalności (produkcja, logistyka, sprzedaż, finanse, kadry)
 • Skalowalność
  dzięki modułowej budowie systemu
 • Kontrola
  procesów biznesowych w przedsiębiorstwie
 • Zewnętrzna
  integracja z otoczeniem (ZUS, US, platformy EDI, CAD/PDM, MES)
 • Łatwość
  dostosowania oraz rozwijania systemu zgodnie z potrzebami klienta
 • Optymalizacja
  zasobów
 • skuteczność
  wdrożenia – blisko 100% z nich kończy się uzyskaniem wszystkich przyjętych założeń

CRM

Zestaw programów dedykowany pracownikom działów handlowych. Pomaga w przygotowaniu i kalkulacji ofert, nadzoruje proces przyjmowania i rejestracji zamówień od odbiorców, pozwalając na kompleksowe zarządzanie relacjami z klientami.

LOGISTYKA

Podstawowe narzędzie pracy służb zaopatrzeniowych. Pozwala na utrzymanie optymalnych stanów magazynowych zarówno pod względem realizacji potrzeb warsztatu produkcyjnego, jak i oczekiwań odnośnie lokacji kapitału firmy.

PRODUKCJA

Kompleksowe wsparcie zarządzania procesem wytwarzania od momentu planowania i przygotowania produkcji (planiści, technolodzy) poprzez sterowanie procesem produkcji (inżynierowie) aż po monitorowanie, kontrolę jakości oraz przekazanie wyrobu do procesu składowania produktów czy też półfabrykatów.

SYSTEMY ANALITYCZNE

Grupa narzędzi, które dostarczają spersonalizowanych informacji w każdym miejscu na świecie, gdzie można połączyć się z Internetem. Użytkownik może korzystać z intuicyjnego interfejsu w formie strony internetowej lub otrzymywać automatyczne informacje w postaci maila czy SMS-a.

FINANSE

Pakiet programów, który odpowiada za implementację rachunkowości zarządczej oraz finansowej w przedsiębiorstwie, dostarczając pełnego wsparcia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, zarówno pod względem ewidencyjnym, jak i kontrolingowym.

ZASOBY LUDZKIE

Programy dopasowane do wymagań stawianych przed działami płacowo-kadrowymi, pozwalają sprawnie naliczyć wynagrodzenia z uwzględnieniem wielu specyficznych uwarunkowań danej organizacji. Zarządzają zasobami ludzkimi od momentu rekrutacji poprzez całą ścieżkę kariery.