Zaproszenie na Forum Użytkowników pakietu Rekord.ERP 2019

09 sierpień 2019

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam administratorów systemów informatycznych oraz osoby odpowiedzialne za rozwój informatyki w przedsiębiorstwach na kolejną edycję FORUM UŻYTKOWNIKÓW pakietu Rekord.ERP organizowanego przez firmę REKORD SI.

W dniach 3-4 października 2019r. (tj. czwartek – piątek) na terenie Centrum Badawczo Rozwojowego Rekord w Bielsku-Białej przy ul. Kasprowicza 3 będą miały miejsce wykłady tematyczne, seminaria oraz indywidualne konsultacje z pracownikami firmy Rekord.

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji prosimy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.rekord.com.pl

Koszt uczestnictwa w FORUM UŻYTKOWNIKÓW: 1 400 zł netto/osoba*.
*(dla przedstawicieli firm, w których pakiet Rekord.ERP objęty jest nadzorem autorskim -aktualna umowa serwisu i nadzoru autorskiego, konserwacyjna lub okres wdrażania pakietu, udział w konferencji jest bezpłatny).

Więcej informacji organizacyjnych oraz zasady uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach zostaną Państwu przesłane do dnia 31 sierpnia 2019 roku oraz będą dostępne na stronie internetowej firmy Rekord.

Serdecznie zapraszam,

Janusz Szymura
Prezes Zarządu