Nadchodzące wydarzenia

# Nazwa Data Rejestracja Lista uczestników
1 Forum użytkowników pakietu Rekord.ERP 10.2018    

"Dokument elektroniczny w pakiecie RATUSZ" - zapraszamy na XV Forum Informatyki w Administracji

W dniach 19-20 października w Centrum Konferencyjnym Falnty koło Warszawy odbędzie się XV Forum Informatyki w Administracji, tematem przewodnim tegorocznej edycji jest "Praktyka dokumentu elektronicznego w administracji". Konferencja jest cykliczną imprezą organizowaną przez Centrum Promocji Informatyki tworzącą możliwość otwartego spotkania i wzajemnej wymiany doświadczeń dla pracowników polskiej administracji i przedstawicieli firm informatycznych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu tym bardziej, że podczas drugiego dnia tj. 20 paździenrika o godz 11:00 zostanie przedstawiona prezentacja Dyrektora ds. Rozwoju w firmie REKORD Pana Wojciecha Sikory pt. "Dokument elektroniczny w pakiecie RATUSZ". W czasie trwania całej konferencji będzie także mozliwość dokonania konsultacji i zapoznania się z autorskimi rozwiązaniami naszej firmy na stoisku REKORDU.
Więcej informacji można znaleść pod adresem: http://www.e-administracja.org.pl/konferencje/2010/pde/index.php

W dniach 19-20 października w Centrum Konferencyjnym Falenty koło Warszawy odbędzie się XV Forum Informatyki w Administracji, tematem przewodnim tegorocznej edycji jest "Praktyka dokumentu elektronicznego w administracji". Konferencja jest cykliczną imprezą organizowaną przez Centrum Promocji Informatyki tworzącą możliwość otwartego spotkania i wzajemnej wymiany doświadczeń dla pracowników polskiej administracji i przedstawicieli firm informatycznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu tym bardziej, że podczas drugiego dnia tj. 20 paździenrika o godz 11:00 zostanie przedstawiona prezentacja Dyrektora ds. Rozwoju firmy REKORD Pana Wojciecha Sikory pt. "Dokument elektroniczny w pakiecie RATUSZ". W czasie trwania całej konferencji będzie także możliwość dokonania konsultacji i zapoznania się z autorskimi rozwiązaniami naszej firmy na stoisku REKORDU.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.e-administracja.org.pl/konferencje/2010/pde/index.php

Opublikował: Robert Gawlak

Od tego roku działamy na rynku IT
1989

Klientów korzysta z naszego oprogramowania
500

Pracowników liczy nasza kadra
110

Zysków przeznaczamy na działalność prospołeczną
50%

Otrzymaliśmy nagrodę "Przedsiębiorstwo Fair Play"
4

Oddziały w całej Polsce
3