Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam administratorów systemów informatycznych oraz osoby odpowiedzialne za rozwój informatyki w przedsiębiorstwach na tegoroczne FORUM UŻYTKOWNIKÓW pakietu Rekord.ERP organizowane przez firmę REKORD SI.

Konferencja odbędzie się w dniach 27-28 września 2018r. (tj. czwartek – piątek) na terenie Centrum Badawczo Rozwojowego Rekord w Bielsku-Białej przy ul. Kasprowicza 3.

Spotkanie wzorem lat ubiegłych obejmowało będzie wykłady tematyczne, seminaria oraz indywidualne konsultacje z pracownikami firmy Rekord.

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji prosimy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na stronie www.rekord.com.pl

Koszt uczestnictwa w FORUM UŻYTKOWNIKÓW: 1 300 zł netto/osoba*.
*(dla przedstawicieli firm, w których pakiet Rekord.ERP objęty jest nadzorem autorskim -aktualna umowa serwisu i nadzoru autorskiego, konserwacyjna lub okres wdrażania pakietu, udział w konferencji jest bezpłatny).

Więcej informacji, w tym harmonogram spotkania oraz zasady uczestnictwa w kolejnej edycji konkursu na zastosowanie innowacyjnych rozwiazań informatycznych w przedsiębiorstwach zostaną Państwu przesłane do dnia 28 sierpnia 2018 roku oraz będą dostepne na stronie internetowej firmy Rekord.

Serdecznie zapraszam,

Janusz Szymura
Prezes Zarządu