W dniach 21-22 listopada 2007 roku we Wrocławiu odbędzie się seminarium SYSTECH'07, którego firma REKORD Systemy Informatyczne jest Złotym Sponsorem.

Coroczne seminarium SYSTECH skierowane jest do osób zajmujących się systemami informatycznymi, wspomagającymi zarządzanie  przedsiębiorstwami produkcyjnymi.

Podczas konferencji odbędą się dwie prezentacje firmy REKORD SI, na które szczególnie zapraszamy: w dn. 21 listopada 2007 r. o godz. 10.00 - prezentacja pt. "Komunikacja z dostawcami i odbiorcami w systemie Rekord.ERP", Janusz Mleczko, Arkadiusz Szczotka, REKORD Systemy Informatyczne w dn. 22 listopada 2007 r., godz. 13.15 - Case Study z wdrożenia IT w przedsiębiorstwie produkcyjnym  pt. "Struktury montażowe receptą na bolączki produkcji. Analiza wdrożeniowa systemu Rekord.ERP w ZPS Bumar-Łabędy Sp. z o.o.", Waldemar Bryniak, Jacek Słaboń, ZPS Bumar-Łabędy. eminarium SYSTECH'07 jest organizowane w ramach Targów Produkcji i Technologii PROTECH'07 w Hali Ludowej we Wrocławiu, ul. Wystawowa 1. Szczegółowe informacje odnośnie targów PROTECH'07 wraz z możliwością rejestracji znajdują się na stronie internetowej imprezy pod adresem http://targi-protech.pl.

nie zapraszamy na wystąpienia przedstawicieli firmy REKORD SI oraz firmy ZPS Bumar-Łabędy, a także na stoisko firmy REKORD SI, które będzie otwarte podczas trwania całej konferencji.