Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na FORUM UŻYTKOWNIKÓW pakietu Rekord.ERP, które odbędzie się w naszym ośrodku szkoleniowym w dniach 23-24 października 2008 roku.

Konferencja jest skierowana głównie do administratorów systemów informatycznych oraz osób odpowiedzialnych za rozwój informatyki w przedsiębiorstwach.

Zgodnie z wieloletnią tradycją spotkanie będzie obejmowało wykłady,  seminaria oraz indywidualne konsultacje z pracownikami firmy REKORD SI.  Również od kilku lat nieodzownym elementem konferencji stał się panel  dyskusyjny, który pozwala  Państwu zapoznać się z rozwiązaniami,  jakie w oparciu o system Rekord.ERP, wdrożyły inne firmy.

Biorąc pod uwagę naszą ugruntowaną i owocną  współpracę ze środowiskiem akademickim na konferencji nie może zabraknąć interesujących wykładów profesorskich, jako świeżego spojrzenia  specjalistów  w dziedzinach związanych z zarządzaniem i inżynierią produkcji.

Zależy nam bardzo, aby spotkanie to było platformą wymiany doświadczeń i źródłem inspiracji do dalszych działań.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji (harmonogram, formularz zgłoszeniowy, mapa dojazdowa) zostaną przesłane Państwu do 3 października oraz będą dostępne na stronie www.rekord.com.pl.

Licząc gorąco na Państwa uczestnictwo w konferencji mamy nadzieję, że poruszane na niej tematy pozwolą uzyskać informacje na najbardziej interesujące Państwa zagadnienia, a wspólnie spędzony czas zaowocuje pogłębieniem dotychczasowej współpracy.

Z poważaniem
Janusz Szymura
Prezes Zarządu