Szanowni Państwo,

Mam zaszczyt zaprosić Państwa na FORUM UŻYTKOWNIKÓW pakietu Rekord.ERP, które odbędzie się w naszym ośrodku szkoleniowym w dniach 1-2 października 2009 roku.

Konferencja jest skierowana głównie do administratorów systemów informatycznych oraz osób odpowiedzialnych za rozwój informatyki w przedsiębiorstwach.

Zgodnie z wieloletnią tradycją spotkanie będzie obejmowało wykłady,  seminaria oraz indywidualne konsultacje z pracownikami firmy REKORD SI.  Nieodzownym elementem konferencji stał się panel  dyskusyjny, który pozwala  Państwu zapoznać się z rozwiązaniami,  jakie w oparciu o system Rekord.ERP, wdrożyły inne firmy.

Zależy nam bardzo, aby spotkanie to było platformą wymiany doświadczeń i źródłem inspiracji do dalszych działań.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji (harmonogram,  mapa dojazdowa) zostaną przesłane Państwu do dnia 10 września oraz będą dostępne na stronie www.rekord.com.pl.

Licząc gorąco na Państwa uczestnictwo w konferencji mamy nadzieję, że poruszane na niej tematy pozwolą uzyskać informacje na najbardziej interesujące Państwa zagadnienia, a wspólnie spędzony czas zaowocuje pogłębieniem dotychczasowej współpracy.