Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszam administratorów systemów informatycznych oraz osoby odpowiedzialne za rozwój informatyki w przedsiębiorstwach na XIII FORUM UŻYTKOWNIKÓW pakietu Rekord.ERP organizowanym przez firmę REKORD SI.

Tegoroczna, dwudniowa konferencja odbędzie się w terminie 16-17 października 2014r. (tj. czwartek – piątek) tradycyjnie na terenie Ośrodka Szkoleniowego Rekord w Bielsku-Białej przy ulicy Startowej 13.
Konferencja obejmowała będzie wykłady, seminaria oraz indywidualne konsultacje z pracownikami firmy REKORD Systemy Informatyczne. Tematyka tegorocznego forum będzie się koncentrowała wokół aspektów związanych z integracją systemów informatycznych w układzie wewnętrznym (noty, rozdzielniki, dokumenty) oraz zewnętrznym (CAD, CAM, MES, Cloud Computing).
Zostaną przedstawione praktyczne rozwiązania w pakiecie Rekord.ERP. Przewidziana jest prezentacja rozwiązania firmy partnerskiej odnośnie pełnej integracji naszych aplikacji z systemem SolidWorks.
Zapraszam również do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez fundację Centrum Nowych Technologii: „IV Konkurs na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w przedsiębiorstwach”. (informacje dotyczące warunków wzięcia udziału w konkursie znajdziecie Państwo w najbliższych dniach na naszej stronie internetowej).
Rejestracji uczestników prosimy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy zamieszczony na naszej stronie www.rekord.com.pl. Pełna informacja dotycząca spotkania zostanie Państwu przesłana w terminie do dnia 30 września br. oraz będzie dostępna na naszej stronie www.rekord.com.pl.

Liczę gorąco na Państwa uczestnictwo w Konferencji.

Janusz Szymura
Prezes Zarządu

Fundacja Centrum Nowych Technologii ogłasza IV KONKURS pt.:

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem

Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem w dzisiejszych czasach pozycjonuje firmę na rynku biznesowym i zabezpiecza jej działalność w dalekim horyzoncie czasu. Obejmuje ono dziedziny związane z planowaniem, kierowaniem, ale także kontrolowaniem kluczowych procesów w organizacji. Dzisiaj żadna firma nie może sobie pozwolić na brak skutecznego zarządzania procesami w swojej strukturze. Przedsiębiorstwa, w zależności od branży i specyfiki działania, posiadają często unikalny i wyjątkowy model zarządzania, który prawie zawsze jest wspomagany innowacyjnymi rozwiązaniami informatycznymi.
Organizowany już po raz czwarty, przez Fundację Centrum Nowych Technologii, konkurs dla użytkowników oprogramowania pakietu Rekord.ERP ma na celu zaprezentowanie najciekawszych pomysłów i rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwie. Osoby i Firmy zainteresowane prezentacją swoich pomysłów, a tym samym udziałem w konkursie, proszone są o przesłanie prezentacji (maksymalnie do 15 slajdów) oraz krótkiego opisu projektu (maksymalnie jedna strona A4) do 10 października 2014 roku na adres
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Kapituła konkursu, pod przewodnictwem prof. dr hab. Józefa Matuszka, wybierze trzy prezentacje, które zostaną nagrodzone. Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne w wysokości:

  • I miejsce – 2 500 zł,
  • II miejsce – 1 500 zł,
  • III miejsce – 750 zł.
Nagrody zostaną wręczone na corocznej konferencji „Forum Użytkowników Pakietu Rekord.ERP”, która odbędzie się w dniach 16 – 17 października 2014 roku.

Osoby nominowane do nagrody zostaną poproszone o przedstawienie swojej prezentacji w trakcie konferencji. Udział w konkursie, automatycznie wiąże się ze zgodą na opublikowanie opisów i wyników konkursu oraz na przetwarzanie danych osobowych dla celów konkursowych. Dodatkowych informacji udziela Agnieszka Biszof, Specjalista ds. sprzedaży, pod numerem telefonu: 795 567 844.

Paweł Pajor
Dyrektor Fundacji
Centrum Nowych Technologii