konferencja solidworks

Panuje powszechna opinia, że przedsiębiorstwo nie jest w stanie funkcjonować bez dokumentów w formie papierowej. Biura przedsiębiorstw pękają więc w szwach od segregatorów z tysiącami papierów, wśród których nigdy nie można znaleźć tego jednego, który jest akurat potrzebny. Chociaż całkowite wyeliminowanie makulatury nie jest na ten moment możliwe, można ograniczyć dokumentację produkcyjną w formie papierowej na rzecz tej w formie elektronicznej. O metodach i technikach „bezpapierowego” zarządzania produkcją na przykładzie systemu Rekord.ERP opowie podczas XIV Konferencji SOLIDWORKS w Polsce Janusz Mleczko – Główny Konsultant ds. Zarządzania Produkcją firmy Rekord SI.


Rekord SI nieustannie udoskonala modele integracji swojego kluczowego produktu  z systemami CAD-owskimi (2D, 3D) oraz systemami do zarządzania dokumentacją CAD-owską, co znacznie skraca pracochłonność technologicznego i organizacyjnego przygotowania produkcji. Podczas konferencji zaprezentowany zostanie nie tylko model fabryki bez papierów, ale i konkretne rozwiązania z nim związane dostępne w pakiecie Rekord.ERP.  Uczestnicy spotkania uzyskają odpowiedź na pytanie, czy dzięki innowacyjnemu podejściu i w oparciu o omawiane narzędzia można zarządzać przedsiębiorstwem z pominięciem dokumentacji papierowej różnej formy – zarówno od strony dokumentacji warsztatowej, jak i możliwości pokazywania dokumentacji konstrukcyjnej czy technologicznej na panelach stanowiskowych.


Konferencja SOLIDWORKS, która odbędzie się 21 października br. w Krakowie, będzie idealną okazją do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami z zakresu oprogramowania CAD/CAM/PDM/ERP. Jej organizatorem jest SOLIDEXPERT – dostawca zaawansowanych rozwiązań CAD/CAM i wieloletni partner naszej firmy. Szczegółowy program spotkania dostępny jest pod adresem: http://konferencja.solidexpert.com/