Centrum Badawczo-Rozwojowe

 •  

  TWORZYMY PRZYSZŁOŚĆ

  Centrum Badawczo-Rozwojowe powstało w celu wsparcia innowacyjnych rozwiązań informatycznych firmy REKORD SI. Zdolność przekształcania wiedzy w nowe produkty i usługi od lat decyduje o sukcesie rynkowym spółki, przekładając się na jej przewagę konkurencyjną. Kreatywność, innowacje i przedsiębiorczość stanowią fundament założycielski REKORD SI, a Centrum Badawczo Rozwojowe jest uwieńczeniem wieloletniej działalności spółki w tym obszarze.

 •  

  AUTORSKIE POMYSŁY

  Działalność badawczo-rozwojową firma REKORD SI prowadzi od początku swojego istnienia. Jej efektem jest ponad 200 autorskich modułów oprogramowania w ramach dwóch innowacyjnych produktów, których wdrożenie w znacznym stopniu usprawniło zarządzanie setkami jednostek administracji samorządowej oraz przedsiębiorstw produkcyjnych.

 •  

  WIEDZA ORAZ INNOWACJE

  Inżynierowie Centrum Badawczo-Rozwojowego będą pracować nad rozwojem oprogramowania dla administracji samorządowej oraz przedsiębiorstw. Aplikacje będą teraz nie tylko szybciej powstawały, ale jeszcze bardziej zyskają na innowacyjności. Będzie to możliwe m.in. dzięki rozszerzeniu współpracy z uczelniami oraz realizacji wspólnych projektów rozwojowych, które będą mogły znaleźć zastosowanie w tworzonych systemach.

 •  

  PIERWSZY TEGO TYPU OŚRODEK W REGIONIE

  Centrum Badawczo-Rozwojowe to nowoczesny budynek zlokalizowany w centrum Bielska-Białej. W skład jego infrastruktury badawczo-rozwojowej wchodzi 9 laboratoriów informatycznych, pomieszczenia transferu wiedzy, nowoczesna serwerownia, w której będą docelowo hostowane systemy informatyczne oraz nowoczesne audytorium konferencyjne. Obiekt jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

 •  

  ROZWIJAJ SIĘ RAZEM Z NAMI!

  Centrum Badawczo-Rozwojowe REKORD SI to przyjazne miejsca pracy, w których chce się pracować. Jeśli chcesz dołączyć do pełnych pasji specjalistów i zostać współautorem innowacyjnych produktów informatycznych, wejdź na www.rekord.com.pl/kariera i aplikuj już teraz!