Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam na FORUM UŻYTKOWNIKÓW pakietu RATUSZ, które odbędzie się w naszym ośrodku szkoleniowym w dniach 29-30 maja 2008 roku.

Konferencja będzie obejmowała wykłady, seminaria oraz indywidualne konsultacje z pracownikami firmy REKORD SI. Wzorem ubiegłego roku planujemy przeprowadzenie panelu dyskusyjnego. Pragniemy również zachęcić Państwa do przedstawienia stworzonych w oparciu o pakiet RATUSZ ciekawych rozwiązań, które w znacznym stopniu usprawniają prace urzędu . Zależy nam bardzo, aby spotkanie to było platformą wymiany doświadczeń i źródłem inspiracji do dalszych działań.

Tematyka tegorocznej konferencji skoncentrowana będzie głównie wokół nowości, które pojawiły się w ciągu ostatniego roku w naszej ofercie oraz na omówieniu kierunków rozwoju pakietu RATUSZ.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji (harmonogram, formularz zgłoszeniowy, mapa dojazdowa) zostaną przesłane Państwu do 14 maja oraz będą dostępne na stronie www.rekord.com.pl.

Licząc gorąco na Państwa uczestnictwo w konferencji mamy nadzieję, że poruszane na niej tematy pozwolą uzyskać informacje na najbardziej interesujące Państwa zagadnienia, a wspólnie spędzony czas zaowocuje pogłębieniem dotychczasowej współpracy.

Z poważaniem
Janusz Szymura
Prezes Zarządu