Z przyjemnością informujemy, że firma REKORD Systemy Informatyczne z sukcesem przeprowadziła i ukończyła wdrożenie w Urzędzie Miejskim w Prudniku.

Zamówienie publiczne zrealizowane zgodnie z wymaganiami Urzędu oraz zaproponowanym harmonogramem jest wynikiem wygrania w grudniu 2007 roku przetargu na dostawę i wdrożenie sprzętu, systemu operacyjnego, bazy danych oraz Zintegrowanego Systemu Informatycznego wspomagającego pracę wydziałów Urzędu Miejskiego w Prudniku wraz z instalacją, wdrożeniem i świadczeniem usługi asysty technicznej.

Prudnik jest 27 tysięcznym miastem w woj. opolskim leżącym na terenie Parku Krajobrazowego Gór Opawskich. Miasto założone około 1280 roku ma bardzo ciekawą historię gdyż liczne badania archeologiczne potwierdzają, iż pierwsze osady ludzkie na terenie obecnego miasta powstały już w paleolicie a tutejsza ludność prowadziła w późniejszym czasie żywe kontakty handlowe z Cesarstwem Rzymskim.

Uroczyste zakończenie wdrożenia oraz podpisanie końcowego protokołu odbioru poprzez Burmistrza - Franciszka Fejdycha oraz Prezesa Zarządu firmy REKORD - Janusza Szymurę miało miejsce 21 października bieżącego roku w siedzibie Urzędu. W pełni wdrożone oprogramowanie z zakresu obsługi podatków lokalnych, opłat lokalnych, księgowości budżetowej, kadr - płac wraz z systemem informowania kierownictwa skutecznie wspomaga działanie Urzędu czego najlepszym dowodem jest pełne zadowolenie klienta.

Opracował: Robert Gawlak