Z przyjemnością informujemy, że firma REKORD Systemy Informatyczne będzie wykonawcą kolejnego zamówienia publicznego na dostawę oprogramowania komputerowego wspomagającego pracę jednostek administracji publicznej. To już czwarty w ciągu ostatnich trzech miesięcy wygrany przetarg w ramach, którego zostanie wdrożony pakiet RATUSZ. Kontrakt obejmuje dostarczenie, wdrożenie i serwis zintegrowanego systemu informatycznego do obsługi Urzędu Miasta Mińsk Mazowiecki.

Mińsk MazowieckiMińsk Mazowiecki jest 38 tysięcznym miastem w woj. mazowieckim wchodzącym w skład aglomeracji warszawskiej. To dynamicznie rozwijające się miasto, które otrzymało prawa miejskie w 1421 roku w ciągu 600 lat swojego istnienia zostało mocno doświadczone przez historię. Na terenie Mińska Mazowieckiego miały miejsce liczne potyczki wojskowe począwszy od potopu szwedzkiego, powstania listopadowego i styczniowego poprzez wojnę polsko-bolszewicką a kończąc na drugiej wojnie światowej. Mimo tego miasto stało się ponadlokalnym centrum gospodarczym, edukacyjnym, militarnym oraz kulturalnym.  

Umowa w ramach, której zostaną dostarczone i wdrożone moduły z zakresu księgowości budżetowej oraz systemów ewidencyjnych została podpisana 7 listopada bieżącego roku. Dostarczone systemy pozwolą na skuteczną realizację zadań związanych z ewidencją i rozliczeniem budżetu a także zwiększą efektywne zarządzanie finansami gminy.

Opracował: Robert Gawlak