W środę 7 stycznia 2009 roku zapraszamy na szkolenie „Obsługa programów podatkowych na przełomie roku, nowości w programach”.
Otwarcie roku w programach podatkowych jest ważnym procesem w ich funkcjonowaniu. Jest to proces złożony, oddzielny dla wymiaru i księgowości podatkowej, wymagający zastosowania odpowiednich procedur. Dlatego, jak co roku, proponujemy Użytkownikom programów podatkowych w wersji WINDOWS wzięcie udziału w szkoleniu.

Przygotowaliśmy następujące zagadnienia, które zostaną poruszone podczas spotkania:
- otwarcie roku w programach:

   POSESJA - podatek od nieruchomości rolny i leśny osób fizycznych,

   FIRMY_PD - podatek od nieruchomości, rolny i leśny osób prawnych,

   POJAZD - podatek od środków transportowych (wymiar i księgowość),

- nowości w programach podatkowych,
- zdalne wsparcie Użytkowników – nowa jakość obsługi serwisowej,
- ogólne informacje o rozwiązaniu eUrząd.


Tradycyjnie spotkanie będzie również okazją do wymiany doświadczeń na temat funkcjonowania programów podatkowych autorstwa firmy REKORD.
Serdecznie zapraszamy Użytkowników programów podatkowych w dniu 7 stycznia 2009 r. na godz. 9:30 do Ośrodka Szkoleniowego REKORD w Bielsku-Białej przy ulicy Startowej 13. W przypadku wysokiej frekwencji szkolenie zostanie powtórzone w następnym dniu, tj. 8 stycznia 2009 r.
Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału na stosownym formularzu do dnia 5 stycznia 2009 r. oraz uiszczenie opłaty w wysokości 200 zł brutto od osoby do dnia poprzedzającego szkolenie. Honorowane będą rabaty wynikające z umów nadzoru autorskiego, serwisowych i konserwacyjnych ( w tym przypadku odpłatność wynosi 140 zł brutto od osoby).