Dorocznym zwyczajem firma REKORD organizuje serię szkoleń dla jednostek finansów publicznych – użytkowników systemów budżetowo-księgowych w wersji WINDOWS.

 

Szkolenie w zakresie systemów budżetowo-księgowych odbędzie się pod hasłem „Otwarcie roku budżetowego – nowe funkcjonalności modułów finansowych autorstwa REKORD”.

 

Tematyka szkolenia ukierunkowana jest na przypomnienie zasad obsługi aplikacji budżetowo-księgowych  na przełomie roku. Równocześnie chcielibyśmy zapoznać uczestników z nowymi funkcjami systemów, które pozwolą na pełniejsze wykorzystanie możliwości programów. Agendę spotkania znajdą Państwo w załączniku.


Przewidziane są dwa terminy szkoleń: 9 i 13 stycznia 2009 roku na terenie "Ośrodka Szkoleniowego REKORD" w Bielsku-Białej, przy ulicy Startowej 13. Początek spotkań godzina 9:30.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału na dedykowanym formularzu (w załączeniu) do dnia 6 stycznia 2009 roku (wtorek) oraz uiszczenie stosownej opłaty w wysokości 200 zł brutto od osoby do dnia poprzedzającego szkolenie. Honorowane będą rabaty wynikające z umów nadzoru autorskiego, serwisowych i konserwacyjnych (w tym przypadku odpłatność wynosi 140 zł brutto od osoby).

Serdecznie Zapraszamy!

 

{tab=Pliki do pobrania}

icon Budżet - Finanse 2009 - harmonogram (42 kB)

icon Budżet - Finanse 2009 - formularz zgłoszeniowy (40.5 kB)

{tab=Mapa dojazdu}Wyświetl mapę