Z przyjemnością informujemy, że firma REKORD Systemy Informatyczne okazała się zwycięzcą kolejnego przetargu związanego z budową społeczeństwa informacyjnego oraz rozwojem elektronicznych usług publicznych w województwie śląskim. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy firma wygrała już trzeci taki kontrakt w ramach, którego wdrożony zostanie pakiet RATUSZ.

 

Tym razem REKORD został wykonawcą zamówienia publicznego na dostawę zintegrowanego systemu zarządzania gminą w ramach projektu „e-Lipowa – budowa społeczeństwa informacyjnego w Gminie Lipowa”. Projekt ten jest finansowany ze środków Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz ze środków własnych gminy.

Gmina Lipowa położona w województwie śląskim u podnóża najwyższego szczytu Beskidu Śląskiego (góry Skrzyczne) liczy sobie ponad 10 000 mieszkańców i jest bardzo atrakcyjnym miejscem dla ludzi ceniących zarówno aktywny wypoczynek jak i miłe wakacyjne chwile spędzone w rodzinnej atmosferze.

Umowa w ramach której zostaną dostarczone systemy w zakresie obsługi podatków, systemów ewidencyjnych, systemów kadrowo-płacowych, księgowości budżetowej a także wdrożenie portalu analitycznego została podpisana 25 maja bieżącego roku. Kontrakt będzie realizowany do końca października 2010 roku i jest częścią większego projektu realizowanego w Gminie Lipowa, który będzie obejmował pełną informatyzację urzędu gminy oraz rozwój  dla jej mieszkańców.