Kanały RSS informujące o nowych aktualizacjach

01 czerwiec 2007

Informujemy, iż od dnia 31.05.2007 r. uruchomiliśmy na naszej stronie internetowej kanały RSS powiadamiające o pojawiających się nowych aktualizacjach systemów autorstwa firmy  REKORD.

Aby dokonać subskrypcji odpowiednich kanałów informujących należy (po uprzednim zalogowaniu się) wybrać interesujący nas system i wejść do zakładki "Wersje do pobrania", a następnie  kliknąć ikonę "RSS" znajdującą się w dolnej części strony. Po udanej subskrypcji zostaną do Państwa przesłane informacje na temat dostępnych aktualizacji dla danej grupy programów. Przykładowo włączając kanał RSS znajdujący się pod aktualizacjami systemu Finanse dla pakietu RATUSZ, zostaniemy poinformowani o nowych wersjach systemów zaliczanych do grupy "Księgowość budżetowa".

Do odczytywania udostępnionych informacji polecamy Państwu darmowy program Feedreader lub Internet Explorer w wersji 7. Jednocześnie pragniemy poinformować, że standardowa obsługa kanału RSS w przeglądarce internetowej Firefox uniemożliwia prezentacje wszystkich danych, natomiast w Internet Explorerze poniżej wersji 7 obsługa kanałów RSS w ogóle nie jest standardowo zaimplementowana. Zapraszamy również do dyskusji na nasze forum internetowe gdzie można umieścić swoje sugestie i uwagi o działaniu w/w systemu informowania do czego Państwa zachęcamy.

Opracował: Robert Gawlak