Konkurs na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem

19 sierpień 2011

Fundacja Centrum Nowych Technologii

ogłasza konkurs pt:

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem.


Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem w dzisiejszych czasach stanowi o pozycji firmy na rynku oraz o jej przyszłości. Obejmuje ono szereg spraw związanych z planowaniem, kierowaniem a także kontrolowaniem kluczowych procesów w organizacji. Żadna firma nie może sobie pozwolić na nieskuteczne zarządzanie w jakiejkolwiek dziedzinie. Przedsiębiorstwa w zależności od branży i specyfiki działania posiadają często unikalny i wyjątkowy model zarządzania, który prawie zawsze jest wspomagany ciekawymi i wyjątkowymi rozwiązaniami informatycznymi.


Założeniem Konkursu organizowanego dla użytkowników pakietu Rekord.ERP przez Fundację Centrum Nowych Technologii jest właśnie promocja najciekawszych pomysłów i rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwie.


Osoby zainteresowane prezentacja swoich pomysłów a tym samym udziałem w konkursie proszone są o przesłanie prezentacji (maksymalnie 15 slajdów) oraz krótkiego opisu projektu (maksymalnie strona A4) do 30 września 2011 roku na adres Kapituła Konkursu pod przewodnictwem prof. dr hab. Józefa Matuszka, wybierze trzy prezentacje, które zostaną nagrodzone. Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce 2500zł, II miejsce 1500zł, III miejsce 750zł. Nagrody zostaną wręczone na corocznej konferencji Forum Użytkowników Pakietu Rekord.ERP, która odbędzie się 13 – 14 października 2011roku. Osoby nominowane do nagrody zostaną poproszone o przedstawienie swojej prezentacji w trakcie konferencji.


Dodatkowych informacji udziela przedstawiciel fundacji Paweł Pajor pod numerem telefonu: 516 044 218.