Rozpoczęła się już X edycja Forum Użytkowników pakietu RATUSZ (2-3 czerwca)

02 czerwiec 2011

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu dzisiejszym rozpoczęła się X już edycja Forum Użytkowników pakietu RATUSZ. Tegoroczna konferencja, na którą zgłosiła się REKORDowa liczba uczestników obfituje w wiele nowości. Najciekawszą innowacją jest „Konkurs na zastosowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w administracji publicznej” organizowany przez Fundację Centrum Nowych Technologii. Podczas pierwszego dnia forum nastąpi prezentacja projektów konkursowych a wieczorem podczas uroczystej kolacji nastąpi rozstrzygnięcie i nagrodzenie uczestników. Warto także zwrócić uwagę na prezentację Dyrektora ds. Rozwoju – Wojciecha Sikory podczas której uczestnicy zostaną zapoznani z całkowicie nową tematyką dotyczącą metod wizualizacji na mapach, danych zawartych w bazach danych urzędu. Zostanie także pokazana „na żywo” pełna integracja systemów dziedzinowych z systemem Zarządzania Dokumentami.

Oprócz wielu nowości na Forum znajdą się także stałe punkty programu takie jak np. tradycyjnie rozgrywany mecz piłki nożnej pomiędzy pracownikami firmy REKORD a uczestnikami konferencji lub indywidualne konsultacje z osobami merytorycznymi w zakresie poszczególnych systemów dziedzinowych. Wieczorem podczas części artystycznej wystąpi kabaret Tenor tworzony przez Czesława Jakubca stałego gościa „Kabaretowego Klubu Dwójki” oraz laureata wielu nagród i wyróżnień za swoją działalność artystyczną. Nie zabraknie też wykładu na temat nowości funkcjonalnych jakie pojawiły się w oprogramowaniu oferowanym przez naszą firmę. Oficjalnym partnerem konferencji została firma Hewlett-Packard, doskonale znana ze swoich znakomitych rozwiązań w zakresie infrastruktury informatycznej.

Wierzymy, że spotkanie jak co roku będzie stanowiło doskonałą platformę wzajemnej wymiany doświadczeń oraz poza mile spędzonym czasem zaowocuje wieloma ciekawymi projektami w niedalekiej przyszłości.

Janusz Szymura - Prezes Zarządu