Zapraszamy do udziału w II Konkursie Fundacji Centrum Nowych Technologii!

13 wrzesień 2012


alt

ogłasza

II KONKURS

pt.:

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych w dziedzinie zarządzania przedsiębiorstwem


Skuteczne zarządzanie przedsiębiorstwem jest w dzisiejszych czasach wyrazem pozycji firmy na rynku oraz jej przyszłości. Obejmuje ono szereg spraw związanych z planowaniem, kierowaniem, ale także kontrolowaniem kluczowych procesów w organizacji. Żadna firma nie może sobie pozwolić na nieskuteczne zarządzanie w jakiejkolwiek dziedzinie. Przedsiębiorstwa, w zależności od branży i specyfiki działania, posiadają często unikalny i wyjątkowy model zarządzania, który prawie zawsze jest wspomagany ciekawymi i wyjątkowymi rozwiązaniami informatycznymi.

Założeniem drugiego już konkursu organizowanego przez Fundację Centrum Nowych Technologii dla użytkowników pakietu Rekord.ERP jest promocja najciekawszych pomysłów i rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwie.

Osoby zainteresowane prezentacją swoich pomysłów, a tym samym udziałem w konkursie, proszone są o przesłanie prezentacji (maksymalnie 15 slajdów) oraz krótkiego opisu projektu (maksymalnie strona A4) do 30 września 2012 roku na adres Kapituła konkursu, pod przewodnictwem prof. dr hab. Józefa Matuszka, wybierze trzy prezentacje, które zostaną nagrodzone. Dla zwycięzców przewidziano nagrody pieniężne w wysokości: I miejsce - 2500zł, II miejsce - 1500zł, III miejsce - 750zł. Nagrody zostaną wręczone na corocznej konferencji „Forum Użytkowników Pakietu Rekord.ERP”, która odbędzie się w dniach 11 – 12 października 2012 roku. Osoby nominowane do nagrody zostaną poproszone o przedstawienie swojej prezentacji w trakcie konferencji.

Dodatkowych informacji dotyczących konkursu udziela przedstawiciel Fundacji: Paweł Pajor, tel.  516-044-218.