Małopolski Konwent Informatyków – 6-7 lutego 2012 w Łopusznej k. Nowego Targu

02 luty 2012

Zapraszamy Państwa na Małopolski Konwent Informatyków, który odbędzie się 6-7 lutego w Łopusznej koło Nowego Targu.

Organizatorem konwentu jest miesięcznik „IT w Administracji” a patronat honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego wraz ze Stowarzyszeniem Gmin i Powiatów Małopolski oraz Gminą Nowy Targ korzystającą od wielu lat z rozwiązań informatycznych firmy REKORD.

Spotkanie ma na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Konwent stworzy okazję do wymiany doświadczeń i dyskusji nad zagadnieniami z obszaru Informatyki oraz kwestiami zastosowania ich w administracji. Partnerem niniejszego wydarzenia została także firma REKORD Systemy Informatyczne.

REKORD w 2011 roku na terenie województwa małopolskiego zrealizował 9 projektów informatycznych dotyczących wdrożenia elektronicznych usług publicznych dla mieszkańców. Każdy z realizowanych projektów zawiera w sobie unikalne i innowacyjne rozwiązania dlatego też pragniemy się podzielić z Państwem zdobytymi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Podczas pierwszego  dnia konwentu o godz. 17:15 przedstawimy te informacje podczas prelekcji pt. „eRatusz - nowa jakość w rozwiązaniach informatycznych zastosowanych w trakcie realizacji Regionalnego Programu Operacyjnego dla Małopolski”.

Serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konferencji oraz do wysłuchania prelekcji.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem: http://www.maki.itwadministracji.pl/