Szkolenia okazją do pogłębiania współpracy

25 styczeń 2012

W sumie 256 osób wzięło udział w szkoleniach dotyczących programów oferowanych przez firmę REKORD, które odbywały się w dniach 10 – 19 stycznia br. w Ośrodku Szkoleniowym w Cygańskim Lesie.

Zakres szkoleń był następujący:
•    „Praca w systemie eDokument – aspekty prawne i funkcjonalne”,
•    „Obsługa pakietu Kadry-Płace na przełomie roku”,
•    „Programy księgowe i budżetowe na przełomie roku”,
•    „Programy podatkowe pakietu RATUSZ”.

Osoby, które nie uczestniczyły w szkoleniach mogą pobrać prezentacje z naszej strony po zalogowaniu, pliki znajdują się w zakładce prezentacje.

Uczestnicy spotkań mieli okazję zapoznać się z nowymi funkcjonalnościami, o które programy REKORDU wzbogaciły się w 2011 roku. Omówione zostały również zmiany programowe, jakie zostały wymuszone nowymi regulacjami prawa, a użytkownicy zostali zapoznani z czynnościami, które należy wykonać w systemach, rozpoczynając pracę w nowym 2012 roku.

Szkolenia były ponadto okazją do wymiany doświadczeń na temat funkcjonowania programów autorstwa firmy REKORD, zarówno w jednostkach samorządu terytorialnego, jak i zakładach przemysłowych. Poruszane w ich trakcie tematy dodatkowo pozwoliły przedstawicielom firmy REKORD  uzyskać informacje dotyczące najbardziej interesujących uczestników zagadnień, co  niewątpliwie przyczyni się do rozwinięcia oferty firmy, jak również zaowocuje pogłębieniem współpracy z Klientami.