Status preferowanego partnera HP

03 listopad 2011
Rekord SI HP

Z przyjemnością informujmy, że z dniem 1 listopada 2011 dołączyliśmy do grona Preferowanych Partnerów HP.

Status Preferowanego Partnera HP udaje się osiągnąć tylko pięciu procentom partnerów-dilerów sprzedających rozwiązania HP. Autoryzowane firmy muszą się wykazać sukcesami w sprzedaży rozwiązań HP oraz posiadać w swoich szeregach wysoko wykwalifikowanych pracowników.Są to najbardziej zaufani i wykwalifikowani dilerzy HP na rynku informatycznym, którzy uzyskali autoryzację w obszarze doradztwa, sprzedaży i pomocy technicznej w zakresie wszystkich produktów i usług HP. Preferowani Partnerzy HP mogą zagwarantować możliwie najwyższy poziom współpracy biznesowej, jakiego można oczekiwać od HP.

Dzięki współpracy z Preferowanym Partnerem HP klienci mogą korzystać z wysokiej jakości usług planowania i wdrożeniowych, serwisu i pomocy technicznej, jak również z najwyższej klasy produktów i rozwiązań.

Nasza wiedza umożliwia nam projektowanie i wdrażanie rozwiązań dostosowanych do określonych potrzeb biznesowych. Można mieć pewność, że inwestycje w rozwiązania informatyczne są bezpieczne w rękach Preferowanego Partnera HP. Dzięki autoryzacji możemy zaoferować najnowocześniejsze rozwiązania spełniające ściśle określone wymagania klientów i dostępne w odpowiedniej cenie.