REKORD SI zasłużony dla Akademii Techniczno - Humanistyczej w Bielsku - Białej

09 październik 2012

REKORD SI zasłużony dla Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku – Białej
alt


W poniedziałek, 8 października odbyła się uroczysta inauguracja roku akademickiego na Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku - Białej. Przy tej okazji zostały wręczone  odznaki „Zasłużony dla Akademii”. Otrzymali je: dr Jan Borowski, Zygmunt Jaksz, Małgorzata Szwed oraz prezes REKORD SI - Janusz Szymura.

REKORD SI współpracuje z ATH od blisko 15 lat. Transfer wiedzy ze środowiska naukowego umożliwia implementowanie teorii w systemach oferowanych przez naszą firmę. Studenci Akademii, dzięki współpracy z REKORDEM, mają z kolei dostęp do rozwiązań praktycznych, jakimi są nowoczesne narzędzia zarządzania oraz aktualne wersje oprogramowania. Nasza firma stanowi też doskonałe zaplecze do tworzenia prac naukowych – na bazie systemu REKORD.ERP powstały już trzy prace doktorskie oraz kilkadziesiąt prac inżynierskich i magisterskich.

Z REKORDEM współpracuje trzech pracowników naukowych ATH. Usługi konsultingowe świadczą dla firmy: dr Janusz Mleczko, dr Grzegorz Gunia i prof. Józef Matuszek, dzięki czemu możliwa jest realizacja ciekawych projektów badawczych z udziałem firmy REKORD SI.  Badania Akademii od dłuższego czasu nastawione są zresztą na szeroką współpracę z gospodarką regionu i to zarówno z przedsiębiorstwami, jak i samorządami.


Agnieszka Koperska