REKORD SI partnerem IV Konferencji Finansów Komunalnych

05 październik 2012

REKORD SI partnerem IV Konferencji Finansów Komunalnych

 

Wolters Kluwer organizuje czwartą już Konferencję Finansów Komunalnych. Odbędzie się ona w dniach 10-12 października w Wałbrzychu.

Partnerem konferencji jest firma REKORD SI, której przedstawiciel –Mirosława Gawęda-  wygłosi w drugim dniu prelekcję pod nazwą „Pakiet oprogramowania RATUSZ – skuteczny sposób nadzoru nad finansami Gminy”.

Konferencja Wolters Kluwer kierowana jest do samorządowców, przedstawicieli administracji publicznej, naukowców zainteresowanych problematyką ustroju i finansów samorządowych. Głównym jej celem jest stworzenie możliwości wymiany poglądów na temat ewoluującego od 1990 r. systemu nadzoru i kontroli nad samorządowymi osobami prawnymi, ze szczególnym uwzględnieniem finansów komunalnych. Warto dodać, że do współpracy przy jej organizacji zostali zaproszeni specjaliści z Katedry Finansów Publicznych Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa, tym bardziej, że konferencja odbędzie się w malowniczej scenerii Zamku Książ, zwanego też „Perłą Śląska”.

Szczegóły dotyczące konferencji oraz jej harmonogram dostępne są na stronie: http://konferencja.lex.pl/finansepubliczne/


Agnieszka Koperska