REKORD na podium!

20 listopad 2015

W środę na torze Zygzak Karting w Bielsku- Białej odbyły się organizowane przez Regionalne Centrum Biznesu zawody o Grand Prix Śląskiego Klubu Biznesu, których Partnerem była firma REKORD SI.

W zawodach wzięło udział łącznie 22 przedstawicieli przedsiębiorstw. Nasza firma była reprezentowana przez Agnieszkę Koperską, Mariusza Tomzę, Andrzeja Maślorza oraz Pawła Mruczka. Jak się później okazało, była to najsilniejsza reprezentacja na torze - aż troje z nich stanęło na podium. Agnieszka Koperska, mimo iż był to jej debiut w jeździe gokartem, zajęła III miejsce w kategorii kobiet.

W kategorii mężczyzn cała trójka zakwalifikowała się do wyścigu finałowego. Z Pole-Position startował Mariusz Tomza który nie oddał prowadzenia i ostatecznie wygrał wyścig. Na najniższym stopniu podium stanął Paweł Mruczek, natomiast Andrzej Maślorz uplasował się na V pozycji. Dodatkowo Mariusz Tomza uzyskał najlepszy czas okrążenia w całych zawodach. Puchary i nagrody wręczyli uczestnikom Prezes Regionalnego Centrum Biznesu – Miłosz Omastka oraz Janusz Szymura – Prezes REKORDU SI.

Gratulujemy!!!