REKORD w raporcie Computerworld TOP200

29 czerwiec 2015
Rekord SI w Computerworld Top200 2015 rok

Ukazał się tegoroczny raport dotyczący polskiego rynku informatycznego - TOP200, który skupia się na około 300 najważniejszych firmach polskiej branży teleinformatycznej.

REKORD SI od wielu lat zajmuje dobre miejsce wśród największych firm działających na polskim rynku IT. Podobnie jak w minionych latach znalazł się wśród 200 największych firm działających na rynku polskim i w pierwszej 50 największych informatycznych grup kapitałowych.

Jako dostawca rozwiązań i usług IT dla sektora administracji publicznej, REKORD sklasyfikowany został w tej edycji na 39 pozycji w stosunku do miejsca 35 w roku ubiegłym. W przypadku oprogramowania dla sektora MŚP, firma zajęła 35 miejsce, co oznacza wzrost o 6 pozycji w porównaniu z ostatnim zestawieniem. Warto podkreślić również 10-punktowy wzrost w zestawieniu największych dostawców usług serwisowych (obecnie 31 miejsce w kraju) oraz 5-punktowy w zestawieniu największych dostawców usług szkoleniowych (obecnie 20 miejsce w kraju).

REKORD został ponadto po raz pierwszy odnotowany jako największy dostawca usług integracyjnych (miejsce 88) oraz największy dostawca oprogramowania (miejsce 99).

TOP200 to prestiżowa publikacja, już od ponad 20 lat będąca podstawowym punktem odniesienia dla ludzi zainteresowanych polską branżą teleinformatyczną: menedżerów IT, informatyków i analityków, a także potencjalnych klientów, szukających wiedzy na temat ofert dostawców. Twórcą raportu jest redakcja Computerworld - magazynu menedżerów i informatyków poświęconego technologiom informatycznym oraz zarządzaniu.

AK