Piąty Diament dla REKORDU i Prezesa Szymury

23 styczeń 2015

Piaty diament dla rekorduW minioną sobotę, podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu, prezes REKORDU SI – Janusz Szymura odebrał kolejny, piąty już Diament do Złotej Statuetki „Lidera Polskiego Biznesu”.

Uroczystość odbywała się w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie. Wśród dwóch tysięcy gości obecni byli członkowie rządu, parlamentarzyści, przedstawiciele mediów i członkowie Business Centre Club.

Lider Polskiego Biznesu” ma już ponad dwudziestoletnią tradycję. Od 1991 roku Business Centre Club przyznaje Złote Statuetki firmom i ich szefom, którzy w swej działalności kierują się nie tylko zyskiem, ale i etyką prowadzenia biznesu oraz troską o sprawy państwowe. Diamenty do Złotej Statuetki „Lidera Polskiego Biznesu” przyznawane są z kolei firmom i ich właścicielom, jeśli w okresie od otrzymania statuetki utrzymały, bądź poprawiły swoją pozycję na rynku. Złota Statuetka „Lidera Polskiego Biznesu” została przyznana REKORDOWI w 2009 roku, a Diamenty do niej firma otrzymała kolejno w 2011, 2012, 2013 oraz 2014 roku.