Zaproszenie na konferencję „Nauka-Innowacje-Biznes”

29 listopad 2016

Zwiększenie innowacyjności to jeden z podstawowych celów Planu Odpowiedzialnego Rozwoju. Taki cel przyświeca także konferencji „Nauka-Innowacje-Biznes”, która odbędzie się 5 grudnia 2016 r. o godz. 10.00 w Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Jednym z prelegentów będzie podczas niej prezes Rekordu SI – Janusz Szymura, który przedstawi innowacyjne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw i samorządów jako dobrą płaszczyznę realizacji projektów badawczo – rozwojowych.


Idea spotkania zrodziła się, by inspirować lokalne środowiska przedsiębiorców i naukowców do myślenia w perspektywach rozwoju innowacyjności oraz zwiększania efektywności wdrażania nowych technologii. Ma być ona z jednej strony miejscem wysłuchania wykładów osób, które osiągnęły sukces w dziedzinie innowacyjności, jak również stanowić płaszczyznę wymiany poglądów i idei pomiędzy ludźmi nauki a światem biznesu.


Wydarzenie organizowane będzie pod patronatem Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego – Pana Jarosława Gowina, który będzie również jego głównym prelegentem.
Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Jej program oraz wykaz towarzyszących wydarzeń można znaleźć pod linkiem: http://naukainnowacjebiznes.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu.