Rozwiązanie REKORDU w norweskiej korporacji

14 październik 2019

Od września br. firma Umoe Industries AS korzysta z modułu gospodarki materiałowej REKORDU SI. Usługa obejmuje ewidencję liczby wysyłanych paczek oraz potwierdzanie konkretnego numeru konstrukcji. Z pomocą modułu analizowanych jest 17 tys. konstrukcji /3400 sztuk paczek wysyłanych przez Umoe w ramach jednego projektu. Moduł Gospodarki Materiałowej pomaga w kontrolowaniu ilości wysyłanego towaru i wychwytywaniu błędów czynnika ludzkiego podczas wykonywania numeracji. 

Umoe Industries AS (dawniej Umoe Alu Services) od tego roku posiada oddział polski w Szczecinie. Jest to część norweskiej grupy kapitałowej Umoe, zrzeszającej firmy m. in. z rynku stalowego i branży paliwowo-olejowej. Pośród wyrobów znajdują się konstrukcje stalowe wykorzystywane w hutach oraz na platformach wiertniczych na całym świecie.

Aktualnie przez Umoe Industries AS realizowany jest projekt wymiany linii produkcyjnej jednej z największych w Europie hut aluminium. Partie gotowych wyrobów wysyłane są do zamawiającego poprzez port w Świnoujściu.