eRatusz ze statuetką "Produkt roku 2019"

12 grudzień 2019

3 grudnia 2019 roku zostały wręczone statuetki rozdawane w ramach plebiscytu „Produkt roku 2019” organizowanego przez magazyn „IT w administracji”. REKORD SI zdobył III miejsce w kategorii „Oprogramowanie dedykowane administracji publicznej” za system eRatusz, który umożliwia obywatelom i podmiotom gospodarczym korzystanie z elektronicznych usług publicznych i zasobów informacyjnych oferowanych przez urzędy administracji samorządowej. W imieniu firmy nagrodę odebrał Wojciech Kinczel, specjalista ds. handlowych z REKORD Pomorze.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja najlepszych produktów IT wykorzystywanych w codziennej pracy w jednostkach sektora publicznego. Plebiscyt składa się z trzech etapów: nominacji internautów, głosowania prenumeratorów i redakcji oraz ogłoszenia trzech zwycięzców z największą liczbą punktów w każdej z kategorii.

 W latach ubiegłych REKORD SI otrzymał nagrodę magazynu „IT w administracji” już kilkukrotnie. W kategorii „Oprogramowanie dedykowane administracji publicznej” w 2016 i 2017 roku 1. miejsce zajął pakiet Ratusz.

IT w adm 5