Euro Innowacje Software Sp. z o.o. dołączają do Grupy Rekord

17 marzec 2021

Miło nam poinformować, że firma Euro Innowacje Software Sp. z o. o. dołączyła do Grupy Rekord. W ubiegłym tygodniu prezesi obu firm: Janusz Szymura oraz Marcin Król sformalizowali współpracę, dzięki czemu REKORD SI Sp. z o. o. stał się udziałowcem poznańskiej spółki. 

REKORD SI oraz Euro Innowacje Software będą wspierać swoje wzajemne działania w zakresie promowania i sprzedaży produktów związanych z szeroko pojętą e-Administracją, nie zmieniając swojej dotychczasowej działalności i relacji z rynkiem.

Głównym celem wzmocnienia współpracy jest udostępnienie mieszkańcom szeregu innowacyjnych usług dostępnych na urządzeniach mobilnych.

W ramach kooperacji powstanie również nowa platforma, która pod marką „Ratusz24 - JST Online”, będzie integrowała i udostępniała rozwiązania obu firm.

Już teraz, klientów REKORD SI zachęcamy do zapoznania się z rozwiązaniami naszego partnera w zakresie kompleksowej obsługi Budżetu Obywatelskiego oraz Konsultacji Społecznych. Dostępne są one na stronie dedykowanej tym rozwiązaniom.