Za nami Forum Użytkowników Pakietu Ratusz 2021

01 lipiec 2021

W dniach 23 - 24 czerwca 2021 roku na terenie Centrum Sportu REKORD odbyła się XX edycja Forum Użytkowników Pakietu Ratusz. Ubiegłoroczne Forum ze względu na pandemię odbyło się w formule online. W tym roku powróciliśmy do tradycyjnej formy.

O kierunkach rozwoju firmy, pakietu Ratusz oraz o nowościach technologicznych opowiadali kolejno Prezes Janusz Szymura oraz Dyrektor Pionu Rozwoju Oprogramowania Piotr Szymura. 

Sporo miejsca zajął temat platformy Ratusz24 JST Online, o której mówili Tomasz Borecki i Robert Gawlak, a także Prezes Zarządu Euro Innowacje Software Marcin Król, którego spółka weszła w skład Grupy REKORD. Ratusz 24 JST Online to rozwiązanie integrujące zarówno narzędzia do obsługi płatności podatków i opłat, jak również "miękkich" e-usług do konsultacji społecznych i budżetu obywatelskiego. 

Podczas prelekcji podjęto tematy tytułów elektronicznych w pakiecie Ratusz, systemu Posesja i Kokpitu Użytkownika. 

Pojawił się też temat Rejestrów - aplikacji do prowadzenia rejestrów i ewidencji oraz AdminaXE, o których opowiedzieli specjaliści Pionu ECM.

Z kolei pracownicy Pionu Wdrożeń przybliżyli słuchaczom temat rozwoju systemów do obsługi budżetu JST, Noty Płacowej i rozwiązań do obsługi PPK. 

Oczywiście Forum to nie tylko prelekcje tematyczne, ale także tradycyjne już prezentacje konkursowe użytkowników pakietu Ratusz, quiz wiedzy o firmie REKORD SI i wspólna integracja - tym razem przy meczach EURO 2020.