Pakiet Rekord.ERP to zintegrowany system do wspomagania zarządzania, który jest w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań polskich przedsiębiorstw. Obsługuje wszystkie główne obszary działalności, dostarczając wiarygodnych informacji pozwalających podejmować trafne decyzje. Integrując informacje z poszczególnych działów firmy w jedno spójne i wydajne środowisko pracy, Rekord.ERP usprawnia komunikację, uproszcza procedury, co prowadzi w konsekwencji do oszczędności czasu i wzrostu konkurencyjności firmy.
 • integracja głównych obszarów działalności (produkcja, logistyka, sprzedaż, finanse, kadry)
 • duża skalowalność dzięki modułowej budowie systemu
 • pełna kontrola procesów biznesowych w przedsiębiorstwie
 • integracja z otoczeniem (ZUS, US, platformy EDI, CAD/PDM, MES)
 • łatwość dostosowania oraz rozwijania systemu zgodnie z potrzebami klienta
 • optymalizacja zasobów
 • skuteczne wdrożenia – blisko 100% z nich kończy się uzyskaniem wszystkich przyjętych założeń

SPRZEDAŻ

Zestaw programów dedykowany pracownikom działów handlowych. Pomaga w przygotowaniu i kalkulacji ofert, nadzoruje proces przyjmowania i rejestracji zamówień od odbiorców, pozwalając na kompleksowe zarządzanie relacjami z klientami. Sprzedaż jest ściśle zintegrowana z pakietami biurowymi (MS Office, Open Office) oraz elektronicznym obiegiem dokumentów (wraz z elektronicznym podpisem), daje także możliwość uruchomienia internetowego kanału sprzedaży oraz wsparcia dla przedstawicieli.

LOGISTYKA

Podstawowe narzędzie pracy służb zaopatrzeniowych. Pozwala na utrzymanie optymalnych stanów magazynowych zarówno pod względem realizacji potrzeb warsztatu produkcyjnego, jak i oczekiwań odnośnie lokacji kapitału firmy. Aplikacje w wielu miejscach wspierają realizację obrotu magazynowego (dokumenty magazynowe, listy wysyłkowe, inwentaryzacja itd.) w oparciu o technologię kodów kreskowych. W system została wbudowana jakościowa ocena dostawy wraz z nadzorem nad materiałem niezgodnym oraz procesem reklamacji.

SYSTEMY ANALITYCZNE

Grupa narzędzi, które dostarczają spersonalizowanych informacji w każdym miejscu na świecie, gdzie można połączyć się z Internetem. Użytkownik może korzystać z intuicyjnego interfejsu w formie strony internetowej lub otrzymywać automatyczne informacje w postaci maila czy SMS-a. Jest to świetne narzędzie dla budowania pulpitów analitycznych (zlecenia, projektu, sprzedaży, zysków), które pozwalają w szybki sposób otrzymać zagregowane informacje w postaci tabel lub wykresów, a następnie w razie potrzeby sięgnąć po szczegółowe dane ukryte za internetowymi linkami (odsyłaczami).

PRODUKCJA

Kompleksowe wsparcie zarządzania procesem wytwarzania od momentu planowania i przygotowania produkcji (planiści, konstruktorzy, technolodzy) poprzez sterowanie procesem produkcji (inżynierowie produkcji) aż po monitorowanie, kontrolę jakości oraz przekazanie wyrobu do procesu składowania produktów czy też półfabrykatów.

FINANSE

Pakiet programów, który odpowiada za implementację rachunkowości zarządczej oraz finansowej w przedsiębiorstwie, dostarczając pełnego wsparcia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, zarówno pod względem ewidencyjnym, jak i kontrolingowym. Programy są zintegrowane z bankowymi systemami elektronicznych płatności (emisja przelewów, rozliczanie wyciągów bankowych), urzędami skarbowymi (eDeklaracje) i ZUS (Płatnik), a także dostarczają informacji niezbędnych do sprawozdawczości GUS. Finansiści otrzymują możliwość eksportu danych do arkuszy kalkulacyjnych wraz z dostępem do wielu szablonów zestawień i analiz.

ZASOBY LUDZKIE

Programy dopasowane do wymagań stawianych przed działami płacowo-kadrowymi, pozwalają sprawnie naliczyć wynagrodzenia z uwzględnieniem wielu specyficznych uwarunkowań danej organizacji. Zarządzają zasobami ludzkimi od momentu rekrutacji poprzez całą ścieżkę kariery. Pełna integracja z dziedzinowymi programami monitorującymi pracę (rejestracja produkcji, karta pracy, RCP) daje możliwość uzyskania realnych wskaźników naliczenia wynagrodzeń (akord, dniówka zadaniowa, premia od wyrobienia, itp.).

Artykuły ERP

Automatic Systems Engineering od blisko 30 lat specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań bezpiecznych technologii dla przemysłu i infrastruktury. W tym czasie firma rozwinęła...

Nasi klienci

 • Referencyjni
 • Metalowa
 • Tworzywa Sztuczne
 • Usługowa
 • Inne