W dniach 19-20 października w Centrum Konferencyjnym Falnty koło Warszawy odbędzie się XV Forum Informatyki w Administracji, tematem przewodnim tegorocznej edycji jest "Praktyka dokumentu elektronicznego w administracji". Konferencja jest cykliczną imprezą organizowaną przez Centrum Promocji Informatyki tworzącą możliwość otwartego spotkania i wzajemnej wymiany doświadczeń dla pracowników polskiej administracji i przedstawicieli firm informatycznych.
Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu tym bardziej, że podczas drugiego dnia tj. 20 paździenrika o godz 11:00 zostanie przedstawiona prezentacja Dyrektora ds. Rozwoju w firmie REKORD Pana Wojciecha Sikory pt. "Dokument elektroniczny w pakiecie RATUSZ". W czasie trwania całej konferencji będzie także mozliwość dokonania konsultacji i zapoznania się z autorskimi rozwiązaniami naszej firmy na stoisku REKORDU.
Więcej informacji można znaleść pod adresem: http://www.e-administracja.org.pl/konferencje/2010/pde/index.php

W dniach 19-20 października w Centrum Konferencyjnym Falenty koło Warszawy odbędzie się XV Forum Informatyki w Administracji, tematem przewodnim tegorocznej edycji jest "Praktyka dokumentu elektronicznego w administracji". Konferencja jest cykliczną imprezą organizowaną przez Centrum Promocji Informatyki tworzącą możliwość otwartego spotkania i wzajemnej wymiany doświadczeń dla pracowników polskiej administracji i przedstawicieli firm informatycznych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu tym bardziej, że podczas drugiego dnia tj. 20 paździenrika o godz 11:00 zostanie przedstawiona prezentacja Dyrektora ds. Rozwoju firmy REKORD Pana Wojciecha Sikory pt. "Dokument elektroniczny w pakiecie RATUSZ". W czasie trwania całej konferencji będzie także możliwość dokonania konsultacji i zapoznania się z autorskimi rozwiązaniami naszej firmy na stoisku REKORDU.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: http://www.e-administracja.org.pl/konferencje/2010/pde/index.php

Opublikował: Robert Gawlak