Szanowni Państwo,

1 stycznia 2012 r. weszły w życie zmiany Ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Od tego dnia wszystkie samorządy mają 18 miesięcy na wprowadzenie nowego systemu gospodarki odpadami komunalnymi. Nowa ustawa stawia przed gminami duże wyzwanie, do podjęcia którego powinny się dobrze przygotować.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów informujemy, że firma REKORD organizuje bezpłatne konsultacje w zakresie przyszłego wykorzystania systemu Odpady Komunalne przez samorządy oraz możliwości informatycznego wsparcia zadań nałożonych na gminy przez nową Ustawę. Spotkania konsultacyjne stanowią uszczegółowienie tematyki otwartych szkoleń przeprowadzonych przez firmę REKORD we wrześniu i październiku br. i będą się odbywały w głównej siedzibie firmy przy ulicy Kasprowicza 5 w Bielsku-Białej. 

Specjaliści wdrażający system Odpady Komunalne będą do Państwa dyspozycji:  

  • 12 listopada 2012 roku w godz. 11.00-14.30
  • 26 listopada 2012 roku w godz. 11.00-14.30
  • 10 grudnia 2012 w godz. 11.00-14.30

Konsultacje kierowane są do wszystkich osób zajmujących się problemem wdrażania systemu informatycznego w zakresie gospodarki odpadami.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniach prosimy o kierowanie zgłoszeń na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod nr telefonu 795 567 844 (osoba kontaktowa – Specjalista ds. sprzedaży i marketingu Agnieszka Biszof).