Serdecznie zapraszamy na Łódzki Konwent Informatyków, który odbędzie się w dniach 19-20 kwietnia 2012 r. w Spale.

Organizowany przez miesięcznik „IT w Administracji”, Łódzki Konwent Informatyków jest inicjatywą mająca na celu integrację lokalnego środowiska informatyków zatrudnionych w różnych placówkach administracji publicznej. Konwent stworzy okazję do wymiany doświadczeń i dyskusji nad zagadnieniami IT oraz ich zastosowaniem w administracji.

Walorem Konwentu jest szeroki zakres przedstawianych tematów i zagadnień oraz prezentacje nowych technologii i produktów.

Partnerem wydarzenia została firma Rekord Systemy Informatyczne, której przedstawiciele wygłoszą prelekcję pod nazwą: „eRatusz - nowa jakość w rozwiązaniach informatycznych zastosowanych w trakcie realizacji Regionalnych Programów Operacyjnych”.

W ramach zajęć merytorycznych organizowanych w trakcie konwentu, uczestnicy będą mogli wziąć udział w wykładach oraz dyskusjach dotyczących: ePUAP-u w samorządzie, automatyzacji procedur administracyjnych, regionalnych projektów informatycznych, efektywnego zarządzania infrastrukturą IT, rozbudowy infrastruktury w samorządach, przepisów o komunikacji elektronicznej oraz wielu innych zagadnień.

Więcej informacji na temat konwentu można uzyskać pod adresem: http://lki.itwadministracji.pl/harmonogram-59.html

Serdecznie zapraszamy!