Miło nam poinformować, że pakiet RATUSZ® zajął I miejsce w konkursie Produkt Roku 2016 IT w Administracji w kategorii Oprogramowanie dedykowane administracji publicznej. W imieniu firmy Rekord SI,  podczas wczorajszego Dnia Otwartego IT w Administracji 2016, nagrodę odebrał kierownik Działu Sprzedaży - Robert Gawlak.

Produkt Roku IT w Administracji to plebiscyt, w którym nagradzane są najlepsze produkty IT wykorzystywane w codziennej pracy w jednostkach sektora publicznego. Najlepsze produkty są wybierane przez czytelników i redakcję miesięcznika „IT w Administracji” w kategoriach:

  • Serwery
  • Komputery i tablety
  • Monitory i wyświetlacze
  • Urządzenia sieciowe
  • Urządzenia zabezpieczające
  • Oprogramowanie zabezpieczające
  • Oprogramowanie dedykowane administracji publicznej
  • Urządzenia biurowe

Organizatorem plebiscytu jest miesięcznik „IT w Administracji” poświęcony technologiom informatycznym stosowanym w sektorze publicznym, problematyce szeroko pojętej e-administracji, informatyzacji jednostek publicznych i zagadnieniom prawnym w IT.

Komentarz prezesa Rekordu SI – Janusza Szymury:

Bardzo cieszy nas fakt, iż pakiet RATUSZ® został wybrany Produktem Roku 2016, a radość z przyznanego wyróżnienia potęguje fakt, iż wyboru dokonywali eksperci z czasopisma o ugruntowanej pozycji na rynku oraz sami użytkownicy naszego oprogramowania. Nagrodę w imieniu firmy odebrał Robert Gawlak, co było nieprzypadkowe - wielokrotnie uczestniczył on w organizowanych przez wydawnictwo spotkaniach, podczas których - wspólnie z użytkownikami oprogramowania -  miał okazję prezentować nasz produkt. Dzięki temu możliwe było zapoznanie szerszego grona odbiorców ze złożonością, innowacyjnością oraz różnymi płaszczyznami integracji występującymi w pakiecie RATUSZ®. Mam w związku z tym przekonanie, że nagroda nie mogła trafić w lepsze ręce.

Komentarz kierownika Działu Sprzedaży – Roberta Gawlaka:

Jest to dla nas bardzo cenna i prestiżowa nagroda przyznana przez osoby znające informatykę w administracji od strony praktycznej. Regionalne konwenty informatyków były okazją do spotkania z nimi oraz wspólną platformą wymiany doświadczeń.  Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwijać nasze produkty, słuchając głosu użytkowników. Nasza firma, jak i pakiet RATUSZ, od wielu lat są liderami w informatyzacji administracji samorządowej, a otrzymana nagroda potwierdza, że nie jest to przypadek. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy oddali na nas głos i gratulujemy innym laureatom konkursu.