Dnia  14 kwietnia 2011 roku w Gdańskim Dworze Artusa odbędzie się Bałtyckie Forum Miejskie w ramach VII Konferencji Państwo w Mikro i Makro Skali. Organizatorami spotkania są: Miasto Gdańsk, Stowarzyszenie Rozwoju Gospodarczego Gmin, Computerworld oraz Fundacja „Instytut Mikromakro”.

Forum jest okazją do wspólnego zastanowienia się nad wyzwaniami, które stoją przed europejskimi miastami, które przekształcają się w inteligentne wielowymiarowe organizacje. Tematem przewodnim jest „inteligentne miasto” a dokładniej zagadnienia związane z finansami miejskimi, rozwojem miasta w dobie gospodarki opartej na wiedzy, transportem miejskim  i obiegiem informacji w mieście.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w konferencji tym bardziej, że jednym z partnerów merytorycznych jest firma REKORD Systemy Informatyczne a podczas DEBATY 2, która odbędzie się 14.04.2011 roku pomiędzy godziną 12.30-13.15 przewidziana jest prelekcja Prezesa Zarządu firmy REKORD - Janusza Szymury pt. „Zarządzanie finansami w oparciu o Zintegrowany System Zarządzania Miastem RATUSZ®”. Podczas konferencji będzie dostępne stoisko firmowe przy którym istnieje możliwość indywidualnych konsultacji z pracownikami REKORDU.

Więcej informacji a także szczegółowy program można zobaczyć pod adresem:

http://konferencje.computerworld.pl/konferencje/panstwo2011/program.html

Opracował: Robert Gawlak