Klauzula informacyjna dla użytkowników serwisów społecznościowych Rekord SI

Rekord SI posiada konta na portalach społecznościowych Facebook, Twitter, LinkedIn oraz YouTube. Konta prowadzone są w celu upowszechnia informacji o firmie, w szczególności o jej działalności, ofercie, zaangażowaniu firmy w działalność okołobiznesową i społeczną.

Każdy kanał mediów społecznościowych ma własną politykę dotyczącą sposobu przetwarzania i ochrony danych osobowych.

  • Serwis Facebook dostarczany jest przez Meta, 1 Hacker Way Menlo Park, California 94025, USA, a w UE przez Meta Platforms Ireland Limited, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublin 2, Dublin, D02x525, Ireland. Informacje na temat przetwarzanych przez serwis Facebook: https://pl-pl.facebook.com/privacy/explanation/
  • Serwis Twitter dostarczany jest Twitter, 355 Market Street, Suite 900, San Francisco, CA 94103 USA, a w UE Twitter International Company 1 Cumberland St. S, Fenian St, Dublin 2, D02 AX07, Irlandia. Informacje na temat przetwarzania danych przez serwis Twitter: https://twitter.com/en/privacy.
  • Serwis LinkedIn dostarczany jest przez LinkedIn, 1000 W Maude, Sunnyvale, CA 94085, USA, a w UE m.in. przez LinkedIn, Sendlinger Strasse 12, Munich, BY 80331, DE. Informacje na temat przetwarzania danych przez serwis LinkedIn: https://www.linkedin.com/legal/privacy-policy.
  • Serwis YouTube dostarczany jest przez Google LLC, 1600 Amphitheater Parkway, Mountainview, California 94043, USA, a w UE przez Google Ireland Limited, Gordon House, Barrow Street, Dublin 4, Irlandia. Informacje na temat przetwarzania danych przez serwis YouTube: https://www.youtube.com/intl/ALL_pl/howyoutubeworks/user-settings/privacy

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące wykorzystania danych osobowych przez ww. portale, przed ich użyciem dokładnie zapoznaj się z ich polityką prywatności.