Forum Użytkowników pakietu Rekord.ERP '22

W dniach 29-30 września 2022 r. odbyła się XXI edycja Forum Użytkowników pakietu Rekord.ERP. 60 przedstawicieli firm produkcyjnych odwiedziło siedzibę Rekordu SI i Centrum Sportu Rekord, aby wziąć udział w prelekcjach i dyskusjach oraz aby spędzić wspólnie czas wolny.

Konferencję otworzył Janusz Szymura, który mówił o kierunkach rozwoju firmy oraz pakietu Rekord.ERP. Chwilę potem Piotr Szymura podjął temat eFaktury, której rozwój jest koniecznością w związku z nowymi regulacjami prawnymi.

Następnie o podejściu procesowym do planowania produkcji (procesach produkcyjno-logistycznych poprzez narzędzia Workflow) wspólnie rozmawiali prof. Janusz Mleczko z Rekordu SI, Maciej Drzewiecki z MD-Projekt i Piotr Malinowski z Inofamy S.A.

Dyrektor Pionu ERP Arkadiusz Szczotka opowiedział o zmianach organizacyjnych wewnątrz pionu, zmianach w planach rozwojowych produktów dla przedsiębiorstw oraz o hybrydowej rejestracji produkcji. O nowościach w pakiecie Rekord.ERP opowiedzieli pracownicy Pionu ERP. Grzegorz Gunia mówił o aplikacjach 2W w produkcji i logistyce, Joanna Stach o modułach finansowych, a odchodzący z naszej firmy po wielu latach Rafał Otocki mówił o portalu wydziałowym 3W i eSprzedaży 3W. Temat przejścia z aplikacji 2W do aplikacji 3W przewijał się podczas prelekcji jako kluczowe wyzwanie na najbliższy czas.

Jak zwykle uczestnicy Forum przesyłali wcześniej swoje prezentacje konkursowe. W tym roku były to prace Michała Sieradzkiego z Agico i Bartosza Cieśli z Redoru. Pierwszą nagrodę otrzymał Michał Sieradzki.

Ponadto, rozegrano mecz piłkarski między mieszanymi składami złożonymi z klientów i pracowników Rekordu. Na sam koniec gości zabawiał komik Damian Kubik, a właściwie jego sceniczne alter ego czyli Antoni Gorgoń-Grucha.