Rekord SI po raz piąty z nagrodą główną Przedsiębiorstwa Fair Play

Rekord Systemy Informatyczne po raz piąty w historii został laureatem nagrody głównej w konkursie Przedsiębiorstwo Fair Play organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą. Nagrodę odebrał Prezes Janusz Szymura podczas uroczystości w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie 26 listopada 2021 r. Rekord SI to jedyna firma w kraju, która pięciokrotnie otrzymała tę nagrodę.

- Pięć statuetek Fair Play jest jak pięć tytułów Mistrzów Polski pod rząd dla futsalowego Rekordu Bielsko-Biała – żartował Prezes Szymura, dodając, że: - dla naszej firmy to kolejna motywacja do ciężkiej pracy na rzecz naszych Klientów.

190 przyznanych certyfikatów, 55 nagród specjalnych, pełna sala gości i muzyka na żywo – tak wyglądała tegoroczna Wielka Gala Finałowa. 

"Przedsiębiorstwo Fair Play 2021" to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień biznesowych na polskim rynku. Trafiły one do 190 firm z całej Polski, które pozytywnie przeszły weryfikację w zakresie stosowania zasad etyki biznesu. Wydarzenie jak co roku zakończyło się bankietem i koncertem - dla gości zaśpiewał Robert Janowski. Pełna fotorelacja z wydarzenia dostępna na stronie: www.bit.ly/31hLrkz