XXII Forum Użytkowników Pakietu Rekord.ERP

W dniach 28-29 września 2023 r. odbyło się XXII Forum Użytkowników Pakietu Rekord.ERP. Gościliśmy ponad 60 naszych klientów z branży przedsiębiorstw produkcyjnych. W ramach konferencji prezentowaliśmy i dyskutowaliśmy o wyzwaniach technologicznych oraz prawnych.

Konferencję otworzył Prezes Janusz Szymura, który zaprezentował najważniejsze wyzwania prawne i technologiczne, które stoją przed firmą.

O "zarządzaniu użytkownikami oraz aplikacjami w pakiecie Rekord.ERP w oparciu o AdminXE i Kokpit" opowiedzieli Wiceprezes i Dyrektor Pionu Rozwoju Oprogramowania Piotr Szymura oraz Zastępca Dyrektora Pionu ECM Przemysław Bryndza.

O tym na ile KSeF jest wyzwaniem, a na ile szansą na uproszczenie procesów zakupowych w przedsiębiorstwie mówił prof. Janusz Mleczko.

Z kolei o Portalu Wydziałowym opowiadali Arkadiusz Szczotka i dr Grzegorz Gunia.

Następnie uczestnicy mogli zwiedzić Zamek Książąt Sułkowskich i Starą Fabrykę, które są oddziałami Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej. Była też okazja do wspólnej integracji w Browarze Miejskim wraz z oprowadzaniem po warzelni.

"Wyzwania związane z cyberbezpieczeństwem" zaprezentował drugiego dnia Piotr Szymura, a "Nowości w systemach kadrowo- płacowych" Jacek Łyszczek, Kierownik zespołu wdrożeń systemów kadrowo-płacowych.

O nowościach w pakiecie Rekord.ERP opowiedział Witold Smuda.

Ostatnim wystąpieniem była prezentacja Roberta Sylwesiuka z Rekordu Pomorze, który razem z Kamilem Nowakiem ze Skrawmetu pokazali "Globalną Platformę Zakupową jako narzędzie optymalizacji kosztów i kontroli wydatków".

Na koniec rozdano wyróżnienia od Rekordu SI oraz nagrody dla klientów w konkursie Fundacji Centrum Nowych Technologii.